Тиждень пожежної безпеки (Гавран І.Ю.)

У сучасному сьогоденні обізнаність дітей з правил пожежної безпеки дуже важлива, адже, найвищою цінністю суспільства є життя людини. З 26 вересня в ліцеї проходив Тиждень пожежної безпеки. Метою Тижня було виховання в учнів розуміння важких наслідків з причин порушення Правил пожежної безпеки, формування навичок обережного поводження з вогнем, правильної поведінки під час пожежі, надання першої медичної допомоги при опіках, моделювання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях та пропагування професії рятувальника.

У рамках Тижня класні керівники, вчителі основ здоров’я та Захисту України, учнівське самоврядування провели найрізноманітніші заходи – години спілкування, бесіди, інтерактивні ігри, вікторини, моделювання небезпечних ситуацій..

Учні початкових класів відвідали пожежно- рятувальну частину, де познайомились з непростими буднями цікавої, суспільно- важливої, але і водночас небезпечною професією рятувальника.

Завдяки спільним зусиллям у справі охорони життя і збереження здоров’я, школярів можна не тільки захистити від небезпеки, а й закласти основи безпечної поведінки, підготувати надійний фундамент знань на майбутнє.

Оцінка
( Пока оценок нет )
Поділись з однокласниками!
РЕПИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ