Цифрова грамотність

Відповідно до пріоритетних завдань Уряду України підвищити рівень цифрової грамотності українців, а також на виконання Указу Президента України від 26 серпня 2021 року № 447/2021 „Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2021 року „Про Стратегію кібербезпеки України” відділ освіти, сім’ї, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Міжгірської селищної ради просить долучитися до всеукраїнської кампанії підвищення цифрової грамотності громадян. Дана ініціатива реалізується в межах проекту Міністерства цифрової трансформації Дія. Цифрова освіта. Проект охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності Дія. Цифрова освіта з понад 65 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу з 6000 партнерських офлайн-хабів цифрової освіти.

Враховуючи вищенаведене рекомендується:

  1. Зареєструватися на Платформах Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua/ (для всього населення) та Всеукраїнська Школа Онлайн – https://lms.e-school.net.ua/ (для вчителів та школярів)
  2. Скласти тест на цифрову грамотність – Цифрограм, а також переглянути освітні серіали з можливістю отримання відповідного сертифікату.

Рекомендовані освітні серіали:

  1. Основи кібергігієни https://osvita.diia.gov.ua/courses/cyber-hygiene
  2. Кіберняні https://osvita.diia.gov.ua/courses/cybernanny
  3. Обережно! Кібершахраї https://osvita.diia.gov.ua/courses/attention-cyber-fraudsters
  4. Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті» https://osvita.diia.gov.ua/courses/serial-dlya-batkiv-onlayn-bezpeka-ditey
  5. Як громаді стати цифровою https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities
  6. Електронний підпис https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-signature;
Оцінка
( Пока оценок нет )
Поділись з однокласниками!
РЕПИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ