Тиждень математики

У рамках тижня математики, що проходив у освітньому закладі, в усіх класах початкової школи проведено різноманітні змістовні заходи, метою яких було мотивувати дітей до вивчення математики, поглибити здобуті на уроках знання, використовуючи їх під час виконання практичних завдань, формувати в учнів уміння командної взаємодії.

Розв’язуючи математичні ребуси, складаючи математичну мозаїку, танграм, читаючи математичні казки, проведення конкурса «Геометрія навколо тебе», працюючи з математичними розмальовками, змагаючись у грі «Розумники й розумниця» — учні 1-А, 1-Б, 2-А, вихованці ЗДО, дійшли висновку, що математика — наука точна і цікава.

На пошуки математичних скарбів відправилися учні 1-Б, 2-Б, 3-Б, 4-Б. Виконуючи завдання квесту, діти досягли бажаної мети: здобули нові знання, що є справжнім багатством для кожної людини, отримали позитивні емоції та гарний настрій.

Об’єднавшись у команди, юні математики з 4-А класу відповідали на питання вікторини, демонструючи не тільки набуті під час вивчення предмету вміння, а й неабияку кмітливість.

Неймовірні пригоди чекали на учасників математичного квесту в 3-А класі. Зупиняючись на інтелектуальних станціях, вони виконували завдання Цариці наук.

Учні початкових класів у ГПД організували «посиденьки» в «Математичній кав’ярні». Чого тільки не було в меню: історична кава (відомості з історії математики) і чай гумористичний (жартівливі задачі), компот «Весела лічба» (завдання на обчислення) і узвар «Ребусний» (складання ребусів з числами), напій уважності (завдання на розвиток уваги) і коктейль «Професійний» (визначення професій, де потрібні знання з математики).

Також протягом тижня учні початкової школи відпочивали на математичних перервах.

Оцінка
( Пока оценок нет )
Поділись з однокласниками!
РЕПИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ