День Захисника України

Це свято, яке переповнює усіх школярів духом перемоги, завзятості та патріотизму. Вже традиційно кожного року в цей день в нашому навчальному закладі для учнів 5 класу проводиться » Посвята в п’ятикласники «. Ще задовго до цього заходу п’ятикласники старанно готувалися, показували і розкривали свої індивідуальні здібності й таланти та продемонстрували згуртовану роботу в колективі. Дивлячись на них, можна з упевненістю сказати, що вони завзяті та працьовиті, енергійні та доброзичливі, старанні та дружелюбні. І старша шкільна ланка поповнилась неабиякими талантами.

А ще 14 жовтня відзначається день українського козацтва і для учнів 8 класів під керівництвом вчителів Андращук М.І та Веждел М.І. були проведені » Козацькі забави «. Учні брали участь в різних конкурсах , демонстрували своє вміння у кулінарній майстерності.Цікавим був конкурс «Одягни козака» , в якому взяли участь і учні 5 класу.
Завершенням свята став смачний обід, приготований командами на вогнищі. Козацька каша сподобалася всім учасникам свята.

Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію свєї країни, адже всім потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.

Оцінка
( 1 оценка, среднее 5 из 5 )
Поділись з однокласниками!
РЕПИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ