26 квітня — 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи

26 квітня — 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи. Це знакова дата для кожного українця. Саме в цей день у 1986 році сталась найбільша трагедія не тільки України, а й усього людства – вибух на Чорнобильській АЕС. З нагоди цієї дати тематичні заходи пройшли в навчальному закладі.

Педагог-організатор Чепара М.М.з учнями 9 класу підготувала відеопрезентацію « Чорнобиль – наша пам’ять і пересторога» під час якої у доступній формі було розказано про міста Прип’ять та Чорнобиль, які через трагічну подію 1986 року стали відомими на весь світ. Про страшне екологічне лихо, про 30-кілометрову зону відчуження, про «рудий ліс».

У 8 класі відбувся позакласний захід » Чорнобильська трагедія», де учні у своїх виступах відтворили ті страшні квітневі дні та ознайомились з історією трагедії .

У бібліотеці учнями 4 А класу під керівництвом бібліотекаря Звірич Д.І. був створений лепбук «Чорнобиль .Біль і трагедія України».

Велика шана і уклін всім тим , хто ціною власного здоров’я й життя захищав світ від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Оцінка
( Пока оценок нет )
Поділись з однокласниками!
РЕПИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ