Тиждень знань з безпеки життєдіяльності (2021)

Одним із пріортетів у навчальному закладі є формування у дітей основ безпечної поведінки в навколишньому середовищі та свідомого ставлення до власного здоров’я. Тому з 19 по 23 квітня був проведений Тиждень знань з безпеки життєдіяльності.

Розпочався тиждень проведенням бесід з тематики запобігання травматизму та загибелі дітей внаслідок пожеж, при виявленні вибухонебезпечних предметів, правил поведінки на залізниці, з піротехнічними засобами, при користуванні побутовим газом та щодо інших надзвичайних подій. Учні 7-9 класів переглянули відеофільм «Як вижити в надзвичайних ситуаціях «, «Радіаційні небезпеки». В 11 класі учитель основ здоров’я Глеба І.Ю. провела практичне заняття «Надання першої медичної допомоги «.

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 22 квітня відбувся День цивільного захисту. Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров’я та життя.Завершальним етапом була евакуація, де всі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

Впродовж тижня серед учнів 1-7 класів був проведений конкурс малюнків » Небезпека очима дітей». Проведені заходи допоможуть дітям засвоїти навички практичної безпечної життєдіяльності й усвідомити, що їх життя та здоров’я – це найдорожче. Адже, людина може запобігти біді, уберегти себе і своїх близьких від небезпеки, якщо буде володіти елементарними знаннями основ безпеки.

Оцінка
( Пока оценок нет )
Поділись з однокласниками!
РЕПИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ