Толерантна людина – це особистість!

Толерантна людина – це особистість, якій притаманні моральні, духовні цінності та якості. У рамках відзначення Дня толерантності 16 листопада в навчальному закладі  було проведено ряд різноманітних заходів з метою формування в дітей загальнолюдських, моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов.

Долучились до проведення заходів працівники психологічної служби, класні керівники, педагоги-організатори. В доступній, цікавій, інтерактивній формі дітям були представлені такі важливі поняття, як милосердя, співчуття, повага, терпіння.

У початкових класах пройшла акція «Долонька щастя», мета якої розвиток інтересу до творчої діяльності, вчити нести добро іншим через добрі справи. Учні мали змогу самостійно виготовити долоньки з кольорового паперу та обмінятися ними з однокласниками.

Всі заходи сприяли поглибленню знань учнів про поняття «толерантність», розумінню толерантності як одного із найнеобхідніших принципів людського життя, а також набуття навичок толерантної поведінки, розвитку комунікативної культури спілкування і взаєморозуміння, виховування почуттів поваги один до одного.

Оцінка
( 1 оценка, среднее 5 из 5 )
Поділись з однокласниками!
РЕПИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ