Пам’ять — не згасне! Вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.

26 — 27.11.2020р. в школі проведено інформаційні заходи щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. – геноциду українського народу. Особливу увагу приділено поширенню знань про трагічні сторінки історії нашої країни, осмисленню обставин виникнення, перебігу та наслідків творення голоду тоталітарним режимом.

Доносячи правду та пам’ять сторінок історії, з учнями 10 класу під керівництвом вчителя історії Андращук М.І. було проведено тематичний урок-реквієм, приурочений 88 річниці — «Пам’ять — не згасне!».

В пам’яті учнів 2-А класу залишиться надовго виховна бесіда ,,Голод та репресії 1922-1933 р.р.» ,яку провела класовод Воловець О. М.,а також майстер-клас із виготовлення квітки незабудки, яка є символом часів Голодомору.

На годині спілкування учні 9 класу переглянули відео-спогади очевидців голодоморів, архівні матеріали того часу, які тривалий період не оприлюднювались та підготували виступи з даної тематики . Звертаючись до учнів класний керівник Чепара М.М , закликала всіх зберегти пам’ять про трагічні сторінки історії нашої держави для майбутніх поколінь та запалити свічку пам’яті 28.11.2020 року.

Оцінка
( 1 оценка, среднее 5 из 5 )
Поділись з однокласниками!
РЕПИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ