Безпека на дорозі — безпека життя!

Найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров’я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров’я, а навіть життя. З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров’я та життя, потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.

З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху в навчальному закладі з 09 по 13 листопада пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Відповідно до тематики Тижня в школі проводилися ряд інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

Класними керівниками 1-11 класів був проведений єдиний урок «Безпека на дорозі — безпека життя», бесіди «Правила їзди на велосипеді. Безпека. Обережність», «Безпека перебування на вулицях: правила дорожнього руху, дорожньо-транспортні пригоди», «Правила переходу вулиці».

Протягом тижня проводилася виставка малюнків «Ми за безпеку дорожнього руху «.Вчителями «Основ здоров’я » організовано показ мультфільмів «Азбука доріг. Школа Світлофора»(1-4класи), вікторини для учнів «Дорожня грамота», «А чи знаєте ви …?», перегляд документальних фільмів «Пам’ятка пішохода», «Ціна неуваги».

Тиждень поглибив знання учнів, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.

Оцінка
( 1 оценка, среднее 5 из 5 )
Поділись з однокласниками!
РЕПИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ