1 грудня «Всесвітній День боротьби зі СНІДом» (2019)

1 грудня вся світова спільнота відзначає «Всесвітній День боротьби зі СНІДом». Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема.

Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику.
«Хто попереджений – той захищений» — під таким гаслом до 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом пройшов виховний захід на якому учні 9 класу розповідали про небезпеку епідемії ВІЛ\СНІДу, про те, як саме вірус потрапляє в організм людини, про шляхи передачі, а також про умови, за яких інфекція не передається.

До уваги глядачів декламувались вірші, були продемонстровані відеоматеріали «Життя на повну силу», «Чи можливо вилікуватись від ВІЛ СНІД?» та презентації «Хронологія захворюваності на СНІД», « Знамениті люди, які померли від СНІДу».

Організували та провели захід практичний психолог Тичка О.Д. і соціальний педагог Веждел М.І. У фойє школи було оформлено виставку плакатів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.Класні керівники 5-11-х класів провели профілактичні бесіди «Знати, щоб жити», «Жити в світі, де є ВІЛ», «Чума ХХІ століття» та ін.

Такі заходи допомагають учням усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, уберегти себе від цього страшного захворювання, зробити правильний вибір у житті.

Оцінка
( Пока оценок нет )
Поділись з однокласниками!
РЕПИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ