«Сенс життя»… (Кінаш Г. І.)

«Сенс життя»… З такою назвою пройшла відкрита виховна година у 9 класі,яку провела класний керівник Кінаш Г. І. Зараз, стоячи на порозі дорослого життя, випускникам варто зупинитися і ще раз задуматися: чи правильний ми обрали шлях? Чи цією дорогою треба йти далі?

Метою виховної години було допомогти учням глибше зрозуміти сенс життя і визначити своє місце в ньому, спонукати учнів до роздумів над життєвими проблемами, допомогти з’ясувати такі питання: для чого людина живе на Землі? Сприяти вихованню високих морально-етичних якостей,виробляти активну життєву позицію, формувати в учнів позитивний світогляд, розвивати вміння мислити, вирізняти істинні та хибні цілі в житті. Адаптувати учнів до умов сучасного суспільства ,дати можливість упевнитися, що досягнення щастя залежить від їхніх особистих зусиль.

Під час спілкування учні висловлювали свої думки, вислухали і обговорили думки людей різних поколінь про сенс життя, підібрали вислови та вивчили вірші. Цікавими були вправи. Виховна година повністю відповідала віковим та індивідуальним особливостям, а тема є особливо актуальна і доречна. Сюрпризом для учнів від класного керівника став солодкий подарунок у вигляді шкільного журналу.

Оцінка
( Пока оценок нет )
Поділись з однокласниками!
РЕПИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ